• Daniel N

קידום אתרים בגוגל ובאינטרנט בשנת 2021

בפוסט זה תלמדו את 10 הצעדים החשובים ביותר שעליכם לעשות כדי לשפר את אופטימיזציית מנועי החיפוש שלכם (SEO) ולראות איך האתר שלכם עולה לשורות העליונות והראשונות של תוצאות מנועי החיפוש ובעיקר של גוגל. על ידי קידום אתר האינטרנט שלך, זה יעזור לו להשיג קישורים נכנסים בעלי ערך, שהאחרון שלהם יעזור לך במאמצי השיווק שלך, כמו גם במאמצי SEO שלך. עקוב אחר הצעות אלה ובצע אותן כדי למקם טוב יותר את אתרי האינטרנט שלך במנועי החיפוש. אחרון חביב, ישנם דרכים רבות לשיפור ביצועי אופטימיזציית מנועי החיפוש שלכם (SEO) בתוצאות החיפוש בגוגל - במאמר זה נפרט.


קידום אתרים בגוגל
קידום אתרים בגוגל

אז איך מקדמים אתרים בגוגל?

דיווח על האתר שלך למנועי חיפוש אינו אומר שהוא נכלל אוטומטית באינדקס מנועי החיפוש. אתה יכול גם לשלוח אותו ידנית כדי להבטיח שהאתר שלך יכול להיות מוצג באינדקסים של מנועי חיפוש.


עד כה

ההנחיות הנ"ל מתייחסות לקידום אתרים טכני, אך כדי לשפר את הנראות של האתר שלך בגוגל, אתה צריך יותר מזה. עיין בהנחיות של מנהלי אתרים של Google לקטע שכותרתו "עזור לגוגל למצוא את הדפים שלך ולמד כיצד להשיג את דירוג האתרים שלך במנועי החיפוש." אל תדאג להודיע לגוגל על דפים חדשים באתר שלך לפני שהם יוצרים אינדקס ומופיעים בגוגל.


גם במקרה זה עליכם להיות מודעים לתהליך

אחרת עלול להיענש על ידי גוגל. הדרך הקלה ביותר היא להעסיק מישהו שיוכל לבצע אופטימיזציה לאתר שלך למנועי חיפוש, אך גם אם זה יכול להיות יקר - מיטוב יעיל של אתר במנוע חיפוש אינו פתרון מהיר אלא אם כן אתה מבצע את העבודה בעצמך ומשלם עבורו. אם אתה מבצע אופטימיזציה לקידום אתרים כדי לעזור לאנשים לגלות את האתרים שלך, ייתכן שתרצה להכניס את האתר שלך לספרייה מקוונת.


מנועי חיפוש כמו גוגל חייבים למצוא את האתר שלך לפני שניתן יהיה לחפש בו כדי שיוכל לאינדקס, לדרג ולהציג אותו בתוצאות. לפני שתנסה להוסיף את האתר שלך למנוע חיפוש, עליך להבין מה מנועי החיפוש מחפשים כאשר אתה מחליט כיצד לסווג דף.


גוגל מציעה באילו מילות מפתח עליכם להשתמש בהתבסס על תוכן האתר שלכם

וגם מאפשר לכם לדעת עד כמה מילות מפתח אלו פופולריות וכמה פופולריות. בין אם זה מופיע ובין אם לאו, אופטימיזציה של האתר שלך בסך הכל היא הדרך הטובה ביותר להפנות אליו תנועה. המנוע לא בהכרח מבצע אופטימיזציה של האתר כולו בבת אחת, לכן ברצונך לוודא שאתה משתמש במילות מפתח במקומות מתאימים באתר שלך, כגון הנחיות מנהלי האתרים של גוגל והקטע שכותרתו "עזור לגוגל להבין את הדפים שלך. כל עמוד באתר צריך למקד למילת מפתח ראשית ולהשתמש בשיטות העבודה המומלצות שלה לאופטימיזציה למונח החיפוש שצוין.


למרות שלא כדאי לך ליצור תוכן עבור מנועי חיפוש (או אנשים), עליך לקדם את ערוץ YouTube שלך ולקדם אותו ברשתות חברתיות.


איך לקדם את האתר אינטרנט שלך בדרך הטובה ביותר
איך לקדם את האתר אינטרנט שלך בדרך הטובה ביותר

הדבר הנהדר בקידום האתר שלך בגוגל הוא שאתה יכול לעשות את זה בחינם אם אין לך תקציב בשביל זה. אם אתה רוצה לפרסם את החברה שלך "ללא תשלום", זה אפשרי ודורש לא מעט עבודה של השגת קישורים חיצוניים וכתיבת מאמרים לאתר האינטרנט שלך.


אם יש לך בלוג באתר שלך

אתה יכול גם לדרג את האתר שלך גבוה יותר בדף התוצאות של מנועי החיפוש. גוגל אוהבת תוכן טרי תוכן חדש, תוכן עם ערך מוסף לגולש המעודכן לתקופה ורלוונטי לעולם, אם אתה מפרסם מאמרים רבים באתר, גוגל תבקר בדפים שלך בתדירות גבוהה יותר ותדרג את החסר שלך אוהל גבוה יותר. אתה יכול לשפר את הדירוג של תוצאות החיפוש שלך על ידי ביצוע דברים כמו יצירת ועריכה של תוכן באיכות גבוהה כדי לכלול ביטויי מפתח במנוע החיפוש ולהגדיל את מספר הקישורים שהאתר שלך מקבל מאתרים אחרים.


מצא מילות מפתח שקשורות לאתר שלך וגלה באיזו תדירות מחפשים אותן בשוק היעד שלך, אך אל תשכח כיצד הם מחפשים אותך.


דבר אחד שאתה יכול לעשות כדי להגדיל את הסבירות שכל האתר שלך ישתקף הוא להגיש את האתר שלך ל- Sitemaps של Google. ככל שיש לדף יותר עמודים באינדקס מנועי החיפוש, כך יש לו יותר אפשרויות למצוא גם בחיפוש אחר מילות מפתח וגם בעמודים עצמם.


אם עדיין לא יצרת דף פייסבוק משלך, דף הפייסבוק שלך הוא נקודת התחלה טובה בכל הקשור לקידום האתר שלך או החברה שלך. אם עדיין אין לך כזה, למד כיצד להגדיר אותו כאן, ואם כן, למד עוד על כך כאן.


לרוב מנועי החיפוש יש אפשרות להוסיף אתרים ישירות לאינדקס שלהם כאשר אתה בודק את הבעלות על האתר שלך

כדי להבטיח שהאתר שלך יהיה נגיש לא רק למשתמשים במנועי חיפוש, אלא גם לספקי מנועי חיפוש אחרים, עליך ליידע את גוגל, בינג ומנועי חיפוש אחרים שאתה קיים. הגשת אתר חדש ישירות למנוע חיפוש באמצעות כלי מנהלי אתרים היא מהירה יותר מכיוון שאלגוריתמי חיפוש יכולים למצוא אתרים באינדקסים שלהם באמצעות קישורים באינטרנט.


חשוב לדעת שגוגל מעדכנים ועושים שינויים רבים במערכת שלהם ובאפשרות הקידום והאופטימיזציה, לכן חשוב להיות מעודכן ולעקוב אחרי העדכונים של גוגל בנושא קידום אתרים.


ישנם אפשרויות רבות לקידום אתרים, אפשר להשתמש בקידום מאסיבי כך שממש תוך כמה ימים תוכלו להגיע אל היעד, מחיר קידום אתרים בגוגל בצורה כזו ינוע החל מ-3000 ש"ח לחודש. ישנם אפשרויות זולות יותר שנעים סביב ה-750-1000 ש"ח. ותוכל להגיע אל היעד בצורה בטוחה אך קצת יותר איטית.


נשמח לתת לכם שירות מוכח וטוב בנושא קידום אתרים בגוגל, קידום אתרים אורגני או ממומן.

רוצים לשמוע עוד על קידום אתרים? דברו איתנו בשמחה :)12 צפיות